اخبار

رئیس کمیته امداد نازلو خبر داد

پرداخت 465 میلیون تومان زکات توسط مردم نازلو

پرداخت 465 میلیون تومان زکات توسط مردم نازلو
مردم خیر و نیکوکار نازلو در ۹ ماهه امسال بیش از 465 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نوروزعلی راستگو، رئیس کمیته امداد نازلو گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در ۹ ماهه امسال بیش از 465 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: میزان زکات پرداختی مردم نازلو در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 677 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد نازلو با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به افراد تحت حمایت، عنوان کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان این شهرستان در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری، 270 مورد خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان نیازمند ارائه شده و کمیته امداد نازلو در ۹ ماهه امسال 40 میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.

راستگو خاطرنشان کرد: مردم خیر نازلو مشارکت خوبی در پرداخت صدقه داشته اند و در ۹ ماهه امسال، بیش از 69 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم، نسبت به زمان مشابه سال گذشته نزدیک به 5 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در نازلو، بیان کرد: به منظور تهیه سرپناه برای مددجویان، از ابتدای سال جاری 6 مسکن مددجویی شهری و روستایی در این شهرستان احداث شده است.

رئیس کمیته امداد نازلو تصریح کرد: تعداد مسکن احداث شده در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش داشته و برای ساخت مسکن مددجویی در ۹ ماهه امسال 270 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار، عنوان کرد: در ۹ ماهه سال جاری، 124 خانوار با جمعیت 324 مددجو از دو میلیارد و ۴۰0 میلیون تومان  تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

راستگو یادآور شد: از ابتدای امسال 754 خانوار با جمعیت  1420 مددجو در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

وی تاکید کرد: هم اکنون 2273 خانوار نیازمند، با جمعیت 5325 مددجو تحت حمایت کمیته امداد نازلو بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد نازلو با بیان برآورده شدن اهداف و برنامه های ۹ ماهه کمیته امداد این شهرستان، گفت: برگزاری جشن نیکوکاری و تکمیل پروژه های نیمه کاره مسکن، از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد نازلو برای سه ماهه پایانی امسال است.

انتهای پیام

 

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۲۱۵
کد خبر : ۱,۳۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید