اخبار

رئیس کمیته امداد نقده:

ساخت مسکن مددجویی در اشنویه افزایش 55 درصدی داشته است

ساخت مسکن مددجویی در اشنویه افزایش 55 درصدی داشته است
در ۹ ماهه امسال 19 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان نقده ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 55 درصد رشد داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد حبیب مجدی، رئیس کمیته امداد نقده گفت: در ۹ ماهه امسال 19 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان نقده ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 55 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: در ۹ ماهه امسال برای ساخت مسکن مددجویی در نقده بیش از 855 میلیون تومان هزینه شده  که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد 55 درصدی داشته است.

رئیس کمیته امداد نقده با اشاره به برنامه های اشتغال  مددجویان این شهرستان، بیان کرد: از ابتدای سال جاری 113 مددجوی این شهرستان با دو میلیارد و 180 میلیون تومان هزینه، از تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد بهره‌مند شده اند.

وی اظهار کرد: اشتغال‌زایی در نقده نسبت به زمان مشابه سال گذشته  40 درصد نسبت به جمعیت و 43 درصد از لحاظ میزان تسهیلات ارائه شده افزایش داشته است.

 مجدی عنوان کرد: در ۹ ماهه امسال مردم خیر نقده نزدیک به 315 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم نیکوکار نقده از ابتدای امسال دو میلیارد و 235 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 63 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد نقده  با اشاره به افزایش جمعیت تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در سال جاری، یادآور شد: از ابتدای امسال 1440 خانوار با جمعیت  2500مددجو در نقده تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

وی تاکید کرد: هم اکنون 4 هزار و 25 خانوار تحت حمایت کمیته امداد نقده بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

مجدی با بیان برآورده شدن اهداف و برنامه های ۹ ماهه کمیته امداد نقده، گفت: تلاش در راستای رفع مشکلات معیشتی خانواده های تحت حمایت و اهتمام در پرداخت وام های اشتغال زایی، از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد این شهرستان برای سه ماهه پایانی امسال است.

انتهای پیام/

 

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۱۷۰
کد خبر : ۱,۳۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید