اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه دو ارومیه خبر داد

رشد 10 درصدی اشتغال‌زایی در منطقه دو ارومیه

بیگ زاده, اشتغال زایی, کمیته امداد منطقه دو ارومیه
در ۹ ماهه سال جاری، ۱۱8 مددجو از یک میلیارد و 990 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ایرج بیگ زاده، رئیس کمیته امداد منطقه دو ارومیه گفت: در ۹ ماهه سال جاری، ۱۱8 مددجو از یک میلیارد و 990 میلیون تومان  تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: کمیته امداد منطقه دو ارومیه در راستای توانمند سازی مددجویان گام‌‌های موثری برداشته و برای اشتغال‌زایی مددجویان اهتمام ویژه ای دارد.

رئیس کمیته امداد منطقه دو ارومیه تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار منطقه دو ارومیه در ۹ ماهه امسال بیش از 995 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به افراد تحت حمایت، عنوان کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان منطقه دو ارومیه در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 2۵ درصد افزایش یافته است.

بیگ زاده افزود: از ابتدای سال جاری، 1250مورد خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده و کمیته امداد منطقه دو ارومیه در ۹ ماهه امسال نزدیک به 400 میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این منطقه پرداخت کرده است.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در منطقه دو ارومیه، بیان کرد: به منظور تهیه سرپناه برای مددجویان، از ابتدای سال جاری 15 مسکن مددجویی در این منطقه احداث شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه دو ارومیه تصریح کرد: تعداد مسکن احداث شده در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته و برای ساخت مسکن مددجویی در ۹ ماهه امسال 675 میلیون تومان هزینه شده است.

وی یادآور شد: از ابتدای امسال 1210خانوار با جمعیت  3643 مددجو در منطقه دو ارومیه تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

بیگ زاده تاکید کرد: هم اکنون 5565 خانوار نیازمند با جمعیت 11 هزار و 547 نفر، تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو ارومیه بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی با بیان برآورده شدن 85 درصد از اهداف و برنامه های ۹ ماهه کمیته امداد این منطقه، عنوان کرد: پیگیری اجرای فاز دوم طرح احداث مسکن مددجویی با همکاری سپاه، رفع مشکلات مددجویان، پیگیری پرداخت تسهیلات خود اشتغالی و اهتمام در اجرای جشن عاطفه ها از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد منطقه دو ارومیه برای سه ماهه پایانی امسال است.

انتهای پیام

۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۲۴۰
کد خبر : ۱,۳۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید