اخبار

رئیس کمیته امداد ماکو:

ساخت مسکن مددجویی در ماکو افزایش 46 درصدی داشته است

ساخت مسکن مددجویی در ماکو افزایش 46 درصدی داشته است
در ۹ ماهه امسال 19 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان ماکو ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد، رئیس کمیته امداد ماکو گفت: در ۹ ماهه امسال 19 واحد مسکن شهری و روستایی  برای مددجویان این شهرستان ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 46 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: این تعداد مسکن مددجویی  با تسهیلات 855 میلیون تومان در 9 ماهه امسال احداث  و به مددجویان ماکو تحویل داده شده است.

رئیس کمیته امداد ماکو با اشاره به برنامه های اشتغال  مددجویان این شهرستان، بیان کرد: از ابتدای سال جاری 130 مددجو در ماکو با سه میلیارد و 2۰۰ میلیون تومان هزینه، از تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد بهره‌مند شده اند.

وی عنوان کرد: در ۹ ماهه امسال مردم خیر ماکو نزدیک به 155 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

رئیس کمیته امداد ماکو خاطرنشان کرد: همچنین مردم نیکوکار این شهرستان از ابتدای امسال یک میلیارد و 100 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۱18 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به مددجویان ماکو، تصریح کرد: امسال دو هزار و600 مددجوی این شهرستان با 550 میلیون تومان تسهیلات، از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند که که این رقم، نسبت به زمان مشابه سال گذشته  10 درصد افزایش یافته است.

محمدنژاد با اشاره به افزایش جمعیت تحت حمایت کمیته امداد ماکو در سال جاری، یادآور شد: از ابتدای امسال 734 خانوار در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

محمدنژاد تاکید کرد: هم اکنون دو هزار و 366 خانوار در ماکو تحت حمایت کمیته امداداین شهرستان بوده و از خدمات و تسهیلات امداد امام (ره) بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۵ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۳
کد خبر : ۱,۳۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید