اخبار

رئیس کمیته امداد انزل خبر داد

پرداخت یک میلیارد و 340 میلیون تومان زکات توسط مردم انزل

شاه ایسترم, زکات, کمیته امداد انزل
مردم خیر و نیکوکار انزل در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 340 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم شاه ایسترم، رئیس کمیته امداد انزل گفت: مردم خیر و نیکوکار انزل در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 340 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: میزان زکات پرداختی مردم انزل در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 380 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد انزل با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به افراد تحت حمایت، عنوان کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان انزل در ۹ ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری، 377 مددجو از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده و کمیته امداد انزل در ۹ ماهه امسال 85 میلیون تومان تسهیلات درمانی به مددجویان این شهرستان پرداخت کرده است.

شاه ایسترم خاطرنشان کرد: مردم خیر انزل مشارکت خوبی در پرداخت صدقه داشته اند و در ۹ ماهه امسال، بیش از 21 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در انزل، بیان کرد: به منظور تهیه سرپناه برای مددجویان، از ابتدای سال جاری 7 مسکن مددجویی روستایی در این شهرستان احداث شده است.

رئیس کمیته امداد انزل تصریح کرد: تعداد مسکن احداث شده در سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 75 درصد افزایش داشته و برای ساخت مسکن مددجویی در ۹ ماهه امسال 315 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار، عنوان کرد: در 9 ماهه سال جاری، 115 مددجو از یک میلیارد و 400 میلیون تومان  تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 72 درصد رشد داشته است.

شاه ایسترم یادآور شد: از ابتدای امسال 349خانوار با جمعیت  یکهزار و 100 مددجو در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

وی تاکید کرد: هم اکنون یکهزار و 686 خانوار نیازمند، تحت حمایت کمیته امداد انزل بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد انزل با بیان برآورده شدن اهداف و برنامه های ۹ ماهه کمیته امداد این شهرستان، گفت: برگزاری جشن نیکوکاری، هزینه کرد مناسب اعتبارات و اتمام پروژه های عمرانی و مسکن از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد انزل برای سه ماهه پایانی امسال است.

انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴۵
کد خبر : ۱,۳۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید