اخبار

رئیس کمیته امداد اشنویه:

ساخت مسکن مددجویی در اشنویه افزایش 25 درصدی داشته است

سامان چیانه, مسکن مددجویی, کمیته امداد اشنویه
در 9 ماهه امسال 15 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان اشنویه ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد اشنویه گزارشی از عملکرد این نهاد در 9 ماهه امسال را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی سامان چیانه، رئیس کمیته امداد اشنویه گفت: در 9 ماهه امسال 15 واحد مسکن شهری و روستایی  برای مددجویان اشنویه ساخته شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: در 9 ماهه امسال هشت واحد مسکن شهری با هزینه 220 میلیون تومان و 7 واحد مسکن روستایی با اعتبار 150 میلیون تومان در اشنویه ساخته و به مددجویان این شهرستان تحویل داده شده است.

رئیس کمیته امداد اشنویه  اظهار کرد: در 9 ماهه امسال در راستای ساخت مسکن برای مددجویان اشنویه بیش از 370 میلیون تومان تسهیلات ارائه شده و 320 میلیون تومان نیز برای تعمیر و بازسازی مسکن مددجویان این شهرستان هزینه شده است.

وی با اشاره به برنامه های اشتغال  مددجویان اشنویه، بیان کرد: از ابتدای سال جاری 730 مددجوی این شهرستان با یک میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه، از تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد بهره‌مند شده اند.

سامان چیانه عنوان کرد: در 9 ماهه امسال مردم خیر اشنویه نزدیک به 21 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته چهار درصد رشد داشته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم نیکوکار اشنویه از ابتدای امسال یک میلیارد و 414 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 124 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد اشنویه  با اشاره به ارائه خدمات درمانی به مددجویان اشنویه، تصریح کرد: امسال 731 مددجوی این شهرستان با 290 میلیون تومان تسهیلات، از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 120 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به افزایش جمعیت تحت حمایت کمیته امداد اشنویه در سال جاری، یادآور شد: از ابتدای امسال 833 خانوار با جمعیت دو هزار و 492 مددجو در این شهرستان جدیدا تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند.

سامان چیانه تاکید کرد: هم اکنون دو هزار و 624 خانوار با جمعیت شش هزار و 62 مددجو، تحت حمایت کمیته امداد اشنویه بوده و از خدمات و تسهیلات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی با بیان برآورده شدن اهداف و برنامه های 9 ماهه کمیته امداد اشنویه، گفت: تکمیل برنامه های تحقق نیافته، افزایش اشتغال و توانمند سازی مددجویان، پالایش پرونده های تبصره 14 و تکمیل اطلاعات مددجویان و برنامه ریزی برای برگزاری جشن نیکوکاری از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد اشنویه برای سه ماهه پایانی امسال است.

انتهای پیام/

۸ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۱۹۳
کد خبر : ۱,۱۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید