اخبار

رئیس کمیته امداد اشنویه:

18 خانوار مددجو در اشنویه صاحب خانه شدند

18 خانوار مددجو در اشنویه صاحب خانه شدند
کمیته امداد اشنویه با هزینه 450 میلیون تومان، 18 واحد مسکن تازه احداث شده را تحویل مددجویان این شهرستان داد.
رئیس کمیته امداد اشنویه گزارشی از ساخت مسکن مددجویی در این شهرستان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سامان چیانه، رئیس کمیته امداد اشنویه گفت: کمیته امداد این شهرستان با هزینه 450 میلیون تومان، 18  واحد مسکن تازه احداث شده را تحویل مددجویان اشنویه داد.

وی ادامه داد: از این تعداد، هشت واحد در شهر با کمک بلاعوض 240 میلیون تومان،  و 10 واحد نیز در مناطق روستایی با کمک 210 میلیون تومان ساخته شده است.

رئیس کمیته امداد اشنویه خاطرنشان کرد: همچنین : یکصد میلیون تومان نیز به صورت وام بدون بهره در اختیار خانواده های مددجوی اشنویه  قرار گرفته است.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد آذربایجان غربی و سپاه شهدای استان، تصریح کرد: در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری  کمیته امداد استان با سپاه شهدا، هم اکنون 25 واحد مسکونی در اشنویه در حال احداث است.

چیانه افزود: از این تعداد مسکن، 12 واحد مسکونی در مراحل پایانی قرار داشته و 13 واحد مسکونی نیز در حال ورود به فاز دوم جهت شروع عملیات ساخت است.

وی با اشاره به  تسهیلات ساخت این تعداد مسکن مددجویی در اشنویه، عنوان کرد: اعتبار ساخت 25 واحد مسکونی 875 میلیون تومان  بوده که از این میزان یکصد میلیون تومان شامل کمک‌های خیّران می‌شود.

رئیس کمیته امداد اشنویه اظهار کرد: از ابتدای سال جاری  154 مورد مساعدت مالی نیز برای تعمیرات و بهداشتی کردن مسکن مددجویان به میزان 350 میلیون تومان به صورت نقدی هزینه شده است.

وی تاکید کرد: هم اکنون دو هزار و 216 خانواده در اشنویه تحت حمایت کمیته امداد  بوده و از تسهیلات و خدمات این نهاد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۶۰۷
کد خبر : ۱,۱۲۳

نظرات بینندگان

اسماعیل قادری اقدم
۱۳۹۸/۱۰/۲۷ Germany
0
0
1

خوبه ولی من با اینکه با ۳ تا بچه بیکارم و مستحجرم تقریب به ۸ ساله درخواست وام اشتغال کردم ولی هنوزم به درخواستم رسیدگی نشده انشالا بعداز فوتم رسیدگی بشه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۳ Iran
0
0
1

من که سه دیسک کمر دارم و ازکار افتاده ام ولی منو حذف کردند


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید