دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۰:۰۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۵۵۶۲۳
گزارشگر : ۹
سرویس آذربایجان غربی
مدیر کمیته امداد میاندوآب خبر داد:

آغاز عملیات ساخت 16 واحد مسکونی برای مددجویان فاقد مسکن

(دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶) ۱۰:۰۶

سال گذشته تعداد 18 واحد مسکن مددجویی با رعایت اصول علمی و مهندسی باهزینه کرد پنج میلیارد ریال ساخته و به خانواده های فاقد مسکن واگذار شد که سهم خیران در این میان بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال بود.

 

مدیرکمیته امدادمیاندوآب در جریان بازدید معاون استاندار و فرماندار این شهرستان از واحدهای مسکونی در دست ساخت، عملکرد و برنامه های بخش مسکن مددجویان این نهاد ر اتشریح کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رسول بخشی ، مدیر کمیته امداد میاندوآب  گفت: فرماندار شهرستان برای ساخت واحدهای بیشتر جهت اسکان مددجویان وعده کمک داده است.

بخشی با اشاره به مشارکت های تاثیر گذار خیران در ساخت واحدهای مسکونی بیان کرد: سال گذشته تعداد 18 واحد مسکن مددجویی با رعایت اصول علمی و مهندسی با هزینه کرد پنج میلیارد ریال ساخته و به خانواده های فاقد مسکن واگذار شد که سهم خیران در این میان بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال بود.

مدیر کمیته امداد میاندوآب با اشاره به اینکه امسال شاهد مشارکت های خوبی از سوی خیران در بخش ساخت مسکن مددجویان هستیم گفت: در سال جاری برای تامین 25 واحد مسکونی جهت اسکان مددجویان برنامه ریزی شده که از این تعداد ساخت 16 واحد با مشارکت خیران آغاز شده است.

وی در ادامه گفت: طی سال جاری 30 درصد اعتبارات پیش بینی شده برای ساخت این واحدها را خیران میاندوآبی تامین کردند که این مشارکت مسیر صاحب خانه شدن مددجویان را هموار می کند.

انتهای پیام/

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید