دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۵۵۳۴۲
گزارشگر : ۹
سرویس آذربایجان غربی
مدیر کمیته امداد چالداران خبر داد:

پرداخت حدود 5 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان تحت حمایت

(یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶) ۰۹:۴۲

حجم تسهیلات اشتغالزایی و کارگشایی پرداخت شده به مددجویان چالدران در سه ماه نخست امسال حدود 5 میلیارد بود که این رقم در اختیار 165 نفر قرار گرفت.

مدیر کمیته امداد چالداران میزان اعطای تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این شهرستان را به تفکیک توضیح داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ التفات رضایی، مدیر کمیته امداد شهرستان چالداران با بیان اینکه صندوق امداد ولایت امسال به افراد تحت حمایت خود تسهیلات مناسبی را ارائه می کند، گفت: از این تعداد 9 فقره وام اشتغال زایی به مبلغ یک میلیارد و 110 میلیون ریال به مددجویان پرداخت شده است تا پایان امسال به 280 نفر از مددجویان وام اشتغال زایی پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه مبلغ هر وام اشتغال زایی ما بین 100 تا 200 میلیون ریال است گفت: با پرداخت این تسهیلات میزان وابستگی خانواده ها به کمیته امداد کاهش خواهد یافت و مددجویان وارد فعالیت های اجتماعی خواهند شد.

رضایی افزود: همچنین در سه ماهه اول سال جاری به 156 نفر از مددجویان این نهاد، وام کارگشایی به منظور تامین جهیزیه و رفع مشکلات درمانی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: مبلغ هر وام کارگشایی بین یک  تا پنج میلیون ریال است که در این سرفصل تا کنون سه میلیارد و 820 میلیون ریال پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد چالداران افزود: قصد داریم از محل سپرده های قرض الحسنه صندوق امداد و ولایت به 500 نفر از افراد تحت حمایت این نهاد تا پایان سال جاری وام کار گشایی پرداخت کنیم.

انتهای پیام/
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید